Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / OpenOffice vs MS Office, suderinamumo klausimai.
- marazinas Data 2007-10-10 11:01
Iškilo man toks klausimas. Kiek žinau, seniau tai būdavo bėdų, kai su OO bandydava atidaryt MS *.doc, nušokinėdavo stiliai, ar dar kas nors. Kaip ši situacija dabar? Aktualu man šitas klausimas yra, nes su mielu noru OO naudočiau, jei tik žinočiau, kad su OO sukurtus *.doc vėliau galės su MS Word atsidaryti ir matyti tą patį, ką aš su OO.
Tas pats ir su MS Excel, ar su OO analogu yra suderinamumas? Ar nenušokinėja formulės?

Laiko bandymams nelabai laiko turiu, tai laukiu atsiliepimų, gal kas realiai yra susidūręs, o tokių čia turėtų būt nemažai :)
Manau supratot, ką noriu sužinot :)
Pagrindinė - var Data 2007-10-10 23:41
Šriftus visokius matysi tik tada jei ir OO ir MSO turės tą patį šriftą. Šiaip su formatavimu didelių problemų nebėra, tik didelė bėda bus, jei ne tik tekstas, bet ir grafinių simbolių pripaišyta - ten visokios linijos, apskritimai, stačiakampiai. Tie tai išsilaksto kaip kam patinka, kai kurie elementai išvis dingsta.
Pagrindinė - marazinas Data 2007-10-11 00:15
Dėl šriftų tai viskas aišku man. Labiausiai domina kaip su lentelėm situacija? Ar jos "išsilaiko"? :)
Pagrindinė - var Data 2007-10-11 17:21
Kiek teko naudoti, tai normaliai su lentutėm. Tik kad egzotikos kokios nebūtų, pvz. rėmelio iš obuoliukų atvaizdų :)
Pagrindinė marazinas Data 2007-10-12 22:00
Na, rimtuose darbuose gal apsieisim be obuoliukų :)
Pagrindinė Justisnas Data 2007-10-11 22:28
Nesenai perejau prie OO. Atsidariau keleta seniau sukurtu .doc failu - siek tiek skyresi. Pamenu, kazkas negerai buvo su numeracija, punktu suskirstymu. Lenteliu nebandziau. .DOCX failu aisku neatidare isvis :(

P.S. klausimas prie to pacio: kaip OpenOffice'e pasidaryti kad apacioje status-bar'e rodytu parasytu zodziu skaiciu? Paprastai tai galima padaryti per tools > word count.
Aukštyn Tema Programinė įranga / Programinė įranga / OpenOffice vs MS Office, suderinamumo klausimai.

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill