Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Pasiūlymai, pageidavimai, prisistatymai / win ir mac grąžinimas gyvenimui
Apklausa Atnaujinti komercinių OS skyrelį (Uždaryta)
Atnaujinti, nes ten taip pat naudojama OSS 8 73%
NEatnaujinti, lai vargsta be jų. 3 27%
- Virginijus Data 2008-02-02 18:28 Redaguota: 2008-02-02 18:43
Taip ir liko neišgirstas mano balsas, apie OSS kitoms OS.
Taigi siūlau grąžinti skyrelį kur būtų apjungtos visos uždaro kodo OS, kadangi jose taip pat naudojamos OSS programos.
Kaip kontroliuoti galime aptarti: tarkim
pakabinama tema su paaiškinimu, kad čia nekalbama kaip įdiegti norton antiuser arba kaip nulaužti xp admin pass.
temos nesusijusios su OSS iškart rakinamos.

P.S.
kaip įdiegti GIMP į win ar mac ir t.t.
Galiausiai galime redaguoti mūsų konstituciją (taisykles x] ), pridedant punktą aiškiai nusakantį reikalo esmę.
Pagrindinė Adminas Data 2008-02-02 18:34
aš pritariu.
Pagrindinė mevvis Data 2008-02-02 18:36 Redaguota: 2008-02-02 18:44
ir aš pritariu :lol:
Pagrindinė - Danker Data 2008-02-02 21:31
Manau, kad nereikia, nes windows vartotojai labai retai naudoja opensource programas (dažniau nemokamas, o dažniausiai nu'crack'intas). Aš asmeniškai nieko nesutikau, kas naudotų GIMP ant windows. O ir su tomis taikomosiomis programomis būna labai mažai problemų (susijusių su ta konkrečia sistema). Dažniausiai tik klausiama, kaip padaryti vieną ar kitą, o šito paklausti nereikia kokios nors Windows skilties :).
Pagrindinė Virginijus Data 2008-02-02 21:43
pvz gimpNG naudoja „gimp ant windows“
Pagrindinė - Meisteris Data 2008-02-03 05:31 Redaguota: 2008-02-03 09:28
Pritariu, bet tik del win... Mac'e ir taip ten viskas iki asaru paprasta ir mac os x is esmes unix-like, plius ten kokie 90% ir taip oss softas sudaro, tai manau puikiai tinka prie dabartines unix-like temos. Tiesa su win dainele kiek kitokia... ir pratinti vartotojus prie oss dar bunant win os terpeje daznai iseina i nauda...
Pagrindinė Virginijus Data 2008-02-03 09:50 Redaguota: 2008-02-03 10:29
Daryti skyrių tik windozei reiškia išskirti ją iš kitų. Nemanau kad pvz BeOS turi būti  nuskriausta. Iš kitos pusės žiūrint kodėl gi negalima klausti „Programinėj įrangoj“ apie amule diegimą windozėj (turiu omenyje aplamai apie tokios geros programos egzistavimą). Na kaip ir galima, bet tai nėra kažkaip pažymėta/pasakyta, ir kadangi garsiai skanduojama „Linux“ niekam tokia mintis galvon neateina, o jei ir ateina paskaičius taisykles MKN* baisu pasidaro.

*MKN - mano kuklia nuomone.

pvz. kaip susikompiliuoti xchat po windows. nes gatavas - mokamas.
arba http://windows.kde.org/
esmė tame, kad apie tas programas nieks nežino. Jei pas mus paklaustų mes pasakytumėm „ką reikia“.
Bet pradžiai reikia paklausti.

P.S. dingo geigerio skaitliukas apačioj x], „ant visai“ dingo.
Pagrindinė - Bumbulas Data 2008-02-03 10:39
Tam puikiai tinka skiltis „Programinė įranga“

P.S.
blin... Nepataikiau ant mygalo „balsuoti“, (o šalia buvo užrakinti) teks prabalsuoti iš naujo. Labai atsiprašau :(

P.P.S.
nemuškit labai..
Pagrindinė Virginijus Data 2008-02-03 10:57
ai dzin tas balsavimas,
Pagrindinė Meisteris Data 2008-02-03 11:23 Redaguota: 2008-02-03 11:44
Realiai galima sukurti skyrelį tarkim "Kitos Operacinės Sistemos" su aprašymu pvz.: "Diskusijos apie laisvos programinės įrangos pritaikymą ne unix-like sistemose" ar kažką panašaus, tai tilptu ir win ir beos ir react ir visa kita galybė.

P.S.
Taip dar būtų išvengiama ir tokių tipinių windowsistinių temų kaip "plz help kotais northonas kompa istryne" :)
Aukštyn Tema Kita / Pasiūlymai, pageidavimai, prisistatymai / win ir mac grąžinimas gyvenimui

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill