Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Creative MuVo V100
- akeliukas Data 2008-02-26 23:45
Na štai, įsigijau naują grotuvą. Esu absoliutus Creative fanas :). Galbūt kada nusipirksiu kitos firmos, bet tai jau kita tema. Taigi važiuojam!
Grotuvą gavau fainoj dėžutėj, gana sunkiai atsidarė, kažkoks popierius plastiko pagrindu :). Ant dėžutės daug žadantys užrašai "2 GB | 1000 Songs" bei "Works with Windows Vista". Px man ta Višta!
Dėžutėj radau:
Grotuvą
Berods 2 CD su draiveriais ar kitu mėšlu, tingėjau tikrint.
LABAI stora instrukcijų knygutė.
Ausinės.
Gal ką ir užmiršau, išsimėtę pas mane viskas. Nu bet čia esminiai. Diskai jau baigia apdulkėt, niekur taip ir neprireikė. Logiškai mastant - nenuostabu. Instrukcijos - neįtikėtinai storos. Vėliau paaiškėjo, kad tiesiog labai daug kalbų, ko gero, ir su keliais Afrikos genčių dialektais. Jų neprireikė, iš įdomumo pažiūrėjau. Pora puslapių, pagrinde reklaminis šlamštas. Mano nuomone, grotuvas yra ganėtinai inituityvus, funkcijomis neapkrautas, todėl tos instrukcijos nelabai reikalingos. Galiausiai - ausinės. Visiška tragedija. Netilpo į ausis, garsą iškart supeikiau, nors ir nesu toj srity profesionalas. Atidaviau sesei, po poros mėnesių sulūžo. Aišku, niekas rimtai nežiūri į ausines, ateinančias su grotuvu, bet iš Creative to nesitikėjau.
Pats grotuvas yra 2 GB talpos, realiai primontavus rodo 1.9 GB. Koks skirtumas. Groja MP3, WMA, WAV - tradiciškai, gaila, kad OGG negroja. Taip pat turi balso įrašymo f-ją, gaila, neturi radijo (į jį panašus Zen Nano Plus jį turėjo). Gali rodyt dainų žodžius, nors nemanau, kad kažkas rimtai naudojasi tokia f-ja.Yra ekvalaizeris, 4 preset režimai bei rankinis, kas man buvo maloni staigmena. Nors retokai prireikia, bet vis tiek malonu. Dar labai įdomi savybė - ekrano apvertimas, taip pritaikant grotuvą kairiarankiams. Šiaip grotuvas puikiai valdomas viena ranka, todėl kairiarankiui automatiškai iškyla diskomfortas. Nors pats dešiniarankis, bet vis tiek įdomu :).
Apie garso kokybę gal daug nesiplėsiu, nes nelabai esu išrankus tokiems dalykams. Bile groja :). Na, bent jau man visko puikiai užtenka. Esamos Creative EP-630 su grotuvu sudaro puikų tandemą, labai gerai skamba klasikinė muzika, rokas, hard rokas, metalas. Priekaištų neturiu ir leisdamas per Creative 2.1 garso sistemą, ir per seną gerą Radiotechnikos stiprintuvą su pora Goodmans kolonėlių.
Baterija laiko nepriekaištingai. Esu kalbėjęs su labai daug Creative grotuvų savininkų, jie visi tai akcentuoja. Pilnu garsu leidžiu kiekvieną savaitės dieną bent po 5 valandas savo kambary per garso sistemą, dar bent valandą 40% - 60% garsumu mokykloj. Tokiu tempu baterija (kraunama) laiko 1 sav. Be perstojo max. garsu - kokias 18-20 val. Ne AA, bet AAA!
Tačiau grotuvas, žinoma, turi ir trūkumų. Ko gero, pagrindinis - ilgas įkrovos laikas. Jeigu senasis Creatvie Zen Nano Plus 256 MB įsijungdavo per 5 sek. nuo pradėjimo spausti Play mygalą, tai dabartinis - 15 sek. Vis tiek biškį užknisa. Taip pat perkeliant dainas iš kompo į grotuvą, keliant iškart didelį skaičių staiga užstringa kėlimas. Tačiau šią problemą pastebėjau tik su Gentoo ir tik pas save. Arch nekrečia tokių šposų. Galiausiai - nėra radijo. Čia jau skonio reikalas, greit planuoju įsigyt telefoną su radiju.
Tai tokia mano apžvalgėlė. Jei kas neaišku - klauskit, komentarai visad laukiami.
Pagrindinė akeliukas Data 2008-02-27 00:05
Prie tos pačios temos, Affromen stilium - trumpa ausinių apžvalgėlė. Aptariu savo Creative EP-630, baltos.
Kištukas dengtas auksu, suteikia kažkokį pasitenkinimo jausmą :). Pakuotėj dar buvo 3 poros antgalių. Ant pakuotės parašyta, kad atkuria 6Hz - 23kHz dažnių juostą. Skamba gražiai! Dar pridėjus Oxygen-free Coppe r laidą gaunam neblogą kombinaciją. Aišku, skaičiai nedaug čia reiškia, praktika svarbiau. Garsai aiškūs, galima puikiai skirti, kas kokiu instrumentu ir net kur (!!!) groja. Šiaip ausinės labai garsios, garsas pas mane aukščiau 60% (15 iš 25) nepakyla. 15 maksimumas buvo pasiektas mokyklos sporto salėj, neskaitant to, kad ten daug riksmų, kamuolių ir šiaip triukšmo. Kelti aukščiau neprisireikė, vis tik įsikišamos, garsą izoliuoja. Tik vienas dalykas, liečiant laidą arti ausų girdžiu tokį... kitaip nepasakysi, dundėjimą :). Negarsiai, bet girdėti toks lengvas pum pum pum. Girdėti, kaip per drabužius braukai su laidu. Vis tik vėliau įpratau ir dabar problemų nematau.
Laidas labai tepus. Greit pasidaro pilkšvas. Man nėra skirtumo, tiem, kam tas nepatinka - yra juodas variantas.
Ausinės nuostabiai laikosi ausyse einant, bėgant, bet greit "išsiderina" kramtant. Šiaip jas ir pirkau todėl, kad galėčiau bėgiot ir važinėt dviračiu su muzika.
Mano nuomone, ausinės puikios, juolab už 70 Lt kainą. Techmarkte galima ir pigiau.
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Creative MuVo V100

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill