Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Studija Namų Sąlygomis (mikrofonas)
- meskisz Data 2013-01-09 00:45
Sveiki. Atsiliepkit, jei čia yra garso įrašų srities žinovų. Gal kas turi jau susidėjęs tokią biudžetinę aparatūrą.

Taigi, reiktų biudžetinės studijos vokalo įrašymui (tiksliau, mikrofono, gal dar preamp arba mikšerio su Mic preamp, jei tai būtų kondensatorinis). Galiu skirti tam iki 250 litų. Dabar turiu paprastą ausinių mikrofoną, bandžiau ir tuos pigius atskirus PC mikrofonus po 25 litus. Labai sunku rasti tą auksinę vietą, kad balsas nebūtų kaip iš bačkos arba nebūtų prarastas koks nors dažnis. Dažnai kažkur „nuvažiuoja“ net kalbant vienoje pozicijoje. Pakenčiamas garsas gaunasi tik apdirbus programa. Bet ir tuomet garsas netenkina - nešvarus. Tad patarkit, kokį mikrofoną pasirinkti būtent vokaliniams įrašams ir gauti kokybiškesnį įrašą.
Pagrindinė - anamnesis Data 2013-01-09 08:17 Redaguota: 2013-01-09 08:20

> Dabar turiu paprastą ausinių mikrofoną, bandžiau ir tuos pigius atskirus PC mikrofonus po 25 litus


Pamiršk abudu. Jie ne tam skirti. Jų dažnių juosta, tikėtina, yra gerokai susiaurinta.

Ieškok kažko panašaus į Blue Yeti Usb microphone. Deja Europoje pastarieji nėra pigūs. Plius tinklelio (pop filter) į komplektą. Taip pat pageidautina, kad mikrofonas ne stovėtų ant stalo (ir gaudytų iš jo ateinančius virpesius), o turėtų savo stovą (galima ir pasidaryt). Google "microphone boom stand", "shock mount".
Pagrindinė - meskisz Data 2013-01-09 14:56 Redaguota: 2013-01-09 15:11
Na, tą shock mount irgi žadu pirktis kartu su stovu, nes jie nėra tokie brangūs net ir čia. Bet va nežinau - kažkaip Lietuvoje už tą mikrofoną - 500 litų mokėt yra absurdas, tai išeina iš ribos, bet čia jam kaip suprantu nereikės papildomo Phantom Power, nes maitinasi iš USB (pas mane per USB krauna telefonus ir iPAD tai turėtų užtekti tų voltų). Amazon tai visas komplektas $135.39+mokesčiai su popfiltru ir stovu tekainuoja. Ebay apie šimtą dolerių ir mažiau. Tik neaišku, kaip ten su siuntimu.

O ką dar galėtumėt pasiūlyti panašaus, kas būtų Lietuvoje?
Pagrindinė anamnesis Data 2013-01-10 06:28

> O ką dar galėtumėt pasiūlyti panašaus, kas būtų Lietuvoje?


Nieko panašaus, už protingą kainą, Lietuvoje nesu užmatęs. Tačiau tikėtina, kad pasiknisus parduotuvių kataloguose ir forumų turgeliuose būtų galima surast ką nors padoraus.
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Studija Namų Sąlygomis (mikrofonas)

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill