Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Ausinės beyerdynamic DT 660 ir DT 440
- SKazas Data 2013-04-09 10:10 Redaguota: 2013-04-09 10:27
Galvojau jemti pigesnes DT440. Paklausęs pasiėmiau DT 660. Tos 440 tokios "prislopintos", pridusęs garsas. Šitos aiškiai skamba. Trūkumas- žemi per silpni (DT440 daug stipresni, bet tas prislopinimas garso labai nepatiko). Yra jie, bet aukšti lyginant su žemais per daug stiprūs, kai kuriuose kūriniuose man aukštų netgi per daug, nors mėgstu aiškius, ryškius aukštus. Be šitų silpnokų žemų trūkumų daugiau nepastebėjau. Neskaitant to, kad po šitų ausinių viskas kitur skamba prastai- mašinoje prastai, darbe ausinės prastai, ir visur prastai :)
Kainos skirtumas tarp DT440 ir DT660 ~100Lt. Garso aiškumas, stiprumas, skaidrumas skiriasi daug. Neįsivaizduoju kaip skamba ausinės su teisingu DAC už kokį 1500LT, jei jau  100LT kainos skirtumas sudaro didžiulį garso kokybės skirtumą. Gaila, nepabandžiau.
Labai ir net labai patiko aiškumas- žemi, nors ir silpnoki, tačiau minkšti, girdimi, ne taip kaip su skarbonkiais subais-baubekliais labiau jaučiami nei girdimi. Vidutiniai, aukšti- aiškūs ryškūs, skambantys, nėra švokštimo, kaip skarbonkės atgamina aukštus.  Faktiškai didžiausias trūkumas- žemi silpni, aukšti per stiprūs. Toks disbalansas atkūrime. Gal padėtų koks ekvalaizeris, bet reiks kito softo (yra entertaiment versija, dar nebandžiau).
Ar pirkčiau šias ausines vėl? Pasiklausyčiau daugiau, kur žemi stipresni. Supraskit, man pirmas kartas  :D su normaliom ausinėm, o ir ne visas išpakuoja pabandymui :) Jei nerasčiau stipresniais žemais, pirkčiau.
P.S. radau amazonėje apie šitas 660 tokį atsliepimą:
but they seemed a little lame in the low frequency department and the mid-range and highs were screaming in comparison. However I read that they require a bit of burn-in prior to them reaching their potential. After the first night and about 14 hours of burn-in, I gave them a listen. Not much difference, but they had woken up a bit and sounded much better. The sound was a bit warmer and the bass was present.
Kas tas yra burn-in? Reiktų ir man jas paoperuoti, kad stipriau grotų žemesnį diapazoną.
Pagrindinė - Meisteris Data 2013-04-09 10:29
Audio filai, burn-in terminą naudoja norėdami pridengti energijos švaistymą :-) Kitaip tariant, palieka ausines, kolonėles, stiprintuvus grojančius pagal žvaigždių išsidėstymą ir bobutės amžiaus skirtumą, nuo atstumo iki parduotuvės. Dažniausiai, tai būna 12-24h laikotarpis ;)

Apskritai, ausinės yra smagu tuom, kad už mažiau nei pusę padorių kolonėlių kainos gauni kokybišką garsą. Tų ausinių, kaip žinia, gyvas galas prigaminta, bet man asmeniškai ryškiausiai išsiskiria dvi grupės: uždaro tipo ausinės ir atviro tipo ausinės. Labiau mėgstu atviras, nors jos ir neslopina išorinių garsų, nepasižymi žemų dažnių akcentu (skirtingai nuo uždarų). Tačiau namuose galima mėgautis gana ilgai, žemas dažnis neišūžia galvos, o garsas būna kiek "natūralesnis", labiau primena kolonėles. Bet čia kiekvienam pagal savo skonį ir stituaciją žinoma.
Pagrindinė - SKazas Data 2013-04-09 10:48
Va dėl uždarų atvirų visai pasimetęs, ypač kai dabar parašei:
Labiau mėgstu atviras, nors jos ir neslopina išorinių garsų, nepasižymi žemų dažnių akcentu (skirtingai nuo uždarų).
440 yra atviros, tačiau žemi galingi, tuo tarpu 660 atviros, tačiau žemi silpni. Atvirkščiai nei sakai.
Garsas į išorę abiems nelabai sklido iš abiejų. Kaip ir pašalinių garsų nesigirdėjo su abiems, nors parduotuvėje gan tylu buvo, gal dėl to.
Galvojau kolonkes imti, bet kaina būtų jau ne ausinių kainaX2- dar reiktų stiprintuvėlio, tai gaunasu gerokai brangiau.
Pagrindinė - Meisteris Data 2013-04-09 11:07
Na, stiprintuvėlio teoriškai reikia tiek kolonėlėms, tiek  ir geroms ausinėms, tai šio neskaičiuoju.

Dėl ausinių, tai čia labai jau abstrakčiai pasakiau. Tiesiog nykščio taisyklė tokia, o išimčių visada ir viskam galima rasti :-) Svarbiausia, kad pavyko pamėginti abejas ir išsirinkti labiau įtikusias.
Pagrindinė SKazas Data 2013-04-09 12:50
Išorinė garso korta pakankamai aukštą lygį signalo duoda. Nors gal žemų dėl stiprintuvo nebuvo ir trūksta, parduotuvėje lyg ir stipresni žemi jautėsi, nors dabar gali "vaidentis".
Na sekantis pirkinys bus stiprintuvas :)
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Ausinės beyerdynamic DT 660 ir DT 440

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill