Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Patarimai naujiems diskusijų dalyviams (pravartu paskaityti) (užrakinta)
Meisteris Data 2007-09-18 13:58 Redaguota: 2013-10-25 23:10
Niekam ne paslaptis, jog naujokai retai kada puola skaityti forumo taisyklių (kad ir koks tas forumas bebūtų), taigi nutariau parašyti keletą patarimų labiau matomoje temoje.
Siekiant išlaikyti  forumą efektyvų ir "neužterštą" rekomenduoju laikytis šių kelių tradicijų:
- Stengiamės bendrauti lietuviškai (su ąčęėįšųūž) ar jeigu nėra galimybės tai bent ne "sweeplaj" (tokios rašybos nepakęsime).
- Malonėkite užvedę temą su prašymu padėti išspręsti vienokią ar kitokią problemą, pateikti kiek įmanoma daugiau informacijos susijusios su problema, bei parašyti kelis žodelius apie tai kaip pavyko susidoroti su problema (tai galioja visiems, ne tik naujokams ir tai labai padeda vėliau, kai reikia susirasti informacijos, bei išlaiko forumą kokybiškesnį).
- Skirtingai nei daugelis kitų, šis forumas nėra paremtas santykių aiškinimusi, įžeidinėjimais ir t.t. (santykius prašome aiškintis privačiomis žinutėmis arba pokalbiuose jeigu reikia, bet temų prašome keiksmažodžiais bei įžeidinėjimais neteršti)
- Keiksmažodžiams galioja išimtis, jeigu šie yra lietuviški ir jais sąmoningai nesiekiama įžeisti kito vartotojo, tačiau malonėkite vengti rusiškų ar angliškų necenzūrinių išsireiškimų.
- Forumas yra paremtas "hierarchijos" sistema, siūlau perprasti ("atsakyti" reikia spausti ant tos žinutės į kurią norima atsakyti)
- Čia leidžiami avatarai bei įterpti paveikslėliai (tam tikrose temose ir su sąlyga kad nepiktnaudžiausim), tačiau turint lėtą interneto ryšį, tokie dalykai smarkiai sulėtina forumą (be to, ne visiems gali atrodyti solidu), todėl yra galimybė kiekvienam pasirinkti - matyti avatarus bei paveikslėlius ar ne (Profilio nustatymuose atitinkamai susidedam varneles).
- Būkit žmoniški kitiems ir kiti bus žmoniški jums.
Malonių diskusijų
Meisteris Data 2014-02-26 22:05
Diskusijų sistema automatiškai šalina naudotojus, kurie nebuvo prisijungę nė karto, per 92 dienas. Naudotojai parašę bent vieną žinutę, nuo šio šalinimo apsaugoti.
Aukštyn Tema Kita / Naujienos, nuomonės / Patarimai naujiems diskusijų dalyviams (pravartu paskaityti) (užrakinta)

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill