Guru

Ką darai iš širdies sukelia gerą nuotaiką ir gerai pavyksta. Kas daro kitaip, tas svyruoja kelyje ir vargiai pasiekia tikslą.

— V. Storostas Vydūnas

Skyrelis skirtas įdomesnių atviras.lt diskusijų dokumentavimui, bei išliekamą vertę turinčios informacijos pateikimui. Čia galima rasti ir pateikti įdomios, bei naudingos informacijos IT tematika. Dokumentai sudaromi iš paprasto teksto panaudojant asciidoctor.[1]. Bet kas gali prisidėti prie dokumentacijos tiesiog ją surašęs į .txt, .doc, .pdf ar kitą bylą. Taip pat paskelbiant žinutę atviras.lt diskusijose. Teksto bylas galima tiesiog atsiųsti elektroniniu paštu doc@atviras.lt

Licencija

Jeigu dokumente nėra nurodoma konkreti licencija, visą atviras.lt surinktą ir pateikiamą informaciją galima dalinti, naudoti, keisti ir platinti, tačiau privalu išsaugoti dokumento autoriaus vardą ir pavardę. Viešinant internete, turi būti pateikiama nuoroda į originalų šaltinį (kadangi informacija jame gali kisti).

Pateikiantis dokumentaciją asmuo turi pasirinkimą: pateikti savo vardu arba atviras.lt vardu. Pirmuoju atveju būtina pateikti kontaktą, kuriuo skaitytojai turėtų galimybę susisiekti iškilus neaiškumams. Taip pat gali nurodyti pageidaujamą licenciją.

Keičiantis svetimą dokumentaciją asmuo privalo išsaugoti autoriaus vardą ir pavardę, bei šalimais pasirašyti kaip redaktorius arba bendraautorius.


1. asciidoctor.org - lengvoji žymėjimo kalba.