Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Nokia 6230i
pukuotukas Data 2006-09-10 09:41
Na, negalėsiu objektyviai palyginti šio modelio su kitų gamintojų kūriniais (iki šiol, visi mano telefonai buvo tik Nokia).
Taip pat, nekalbėsiu apie privalumus, nes jie, kartu su išradingu Java Appletu, kuriame galima detaliai apžiūrėti telefono išvaizdą, randami http://nokia.com/6230i.

Verslo klasės Nokia telefonų savybės man visuomet labai patiko, tačiau sukūriau šią temą, jog pakalbėčiau apie trūkumus.

Telefonas nebėra toks jau naujas, todėl jis yra ganėtinai didelių gabaritų. Tai buvo ypač pastebima po mano naudoto, vos 78g. sveriančio Nokia 6100.
Telefono meniu juntamai "lagina", pamėginus panaudoti atsisiųstas ekrano temas, "lagas" tampa nebenormalus, manau labai nesuklysiu, sakydamas, jog paspausto mygtuko pasėkmes pamatai po ~1 sekundės (!).
Telefonas turi 32MB. vidinės atminties, taip pat komplekte pridėta 32MB. MMC kortelę, kurią galima pakeisti iki 512MB. daikčiuku. Nepaisant to, SMS žinutėms skirta labai nedaug vietos, telpa ~100 trumpųjų pranešimų (įjungus išsiųstųjų pranešimų išsaugojimo funkcija, to pasidro labai per mažai). JAVA programėlių bendra talpa labi smarkiai apribota, vos iki 1,5MB. Pabaigoje išeina, jog nebetelpa jei SMS, nei JAVA, o telefono "Galerija" lieka beveik tuščia.

Blogi dalykai jau pasakyti, gerųjų Nokia taip pat turi nemažai.
Nekalbėdamas apie sausas charakteristikas, tik paminėsiu spalvų derinimo prie ekrano fono galimybę ir jokių problemų su bluetooth ar telefono persikrovimu.

Tai tiek :)
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Nokia 6230i

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill