Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Modecom kolonėlės
- Ju5T Data 2007-01-04 14:22
Iš patirties patariu nepirkti/nesiūlyti ModeCom kolonėlių (tai galioja tik kolonėlėm). Pažystami norėjo pirkti kompiuterį ir man su tėčiu reikėjo sukomplektuoti. Viską rinkosi pagal mūsų patarimus, tačiau jiems pasirodė labai neišvaizdžios Creative'o ir Altec Lansing kolonėlės ir užsispyrė imti ModeCom. Kadangi nei man, nei tėčiui su ModeCom kolonėlėmis neteko susidurti, tai patarėm jų nepirkti. Aišku, mūsų nepklausė. Na, kai atvežė, jie patys aiškiai pamatė, kad tai yra prastos kolonėlės, blerbė. Tad patarčiau ir jums nepirkti ModeCom kolonėlių ir verčiau rinktis Creative'o ar Altec Lansing.
Pagrindinė - Meisteris Data 2007-01-04 17:46 Redaguota: 2007-01-04 17:48

> jiems pasirodė labai neišvaizdžios Creative'o ir Altec Lansing kolonėlės ir užsispyrė imti ModeCom


na, kai žmonės kolonėles renkasi pagal išvaizdą tai taip ir atisitinka:

> Na, kai atvežė, jie patys aiškiai pamatė, kad tai yra prastos kolonėlės, blerbė.


asmeniškai aš išvis muzikai klausyti kompiuterinių kolonėliu nepirkčiau :)
Pagrindinė Ju5T Data 2007-01-15 21:50
Yra žmonių, kuriem nereikia aukščiausios kokybės. Tokie paprastai ir renkasi 5.1 Creative/Altec Lansing už porą šimtų. O vat aprašytas atvejis, kai norėjo normalių kolonėlių už prieinamą kainą tačiau nepaklausė patarimų ir prisidarė bėdos.. :) 
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Atsiliepimai apie gaminius / Modecom kolonėlės

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill