Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Spalvinis Samsung lazeris
- ski Data 2007-09-27 14:21
Tik nesijuokite. Žinau, kad visi puls įrodinėti, kaip geriau HP ir Canon, bet... atsižvelgiant į kainą, tai pakankamai normalūs printeriai (vėlgi, tai mano nuomonė). Mano spausdinimo resursas tikrai nėra didelis, o reikia pasidaryti ir spalvotų kopijų, tai pagalvojau apie CLP-300. Kiek susidūriau su Samsungais, pagrindinė problema buvo peilių atlenkimas traukiant strigusį popierių. Kokie bugai su spalviniais lazeriais?
Pagrindinė - Valdas Data 2007-10-02 23:04 Redaguota: 2007-10-02 23:06
Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu korėjiečių technikos privalumais ir labai geru kainos ir kokybės santykiu. Turiu jau gal tris buitinės paskirties „Samsung“ daiktus, nebrangiai įsigytus (naujus), ir puikiai veikiančius.
Kažkada buvau ir „Samsung“ lazerinį nespalvotą spausdintuvą nusižiūrėjęs, bet apsigalvojau (dėl mano labai menko spaudinimo poreikio). Nusipirki HP rašalinį...

Manau, kad dėl tokios problemos, kurią čia paminėjai, neverta atsisakyti to gaminio. Problemų visur būna, ir labai įvairių... Juk galų gale, ne remontavimui ar užstrigusių lapų išėmimo varžyboms jį perki :-)
Antra vertus, jei, kaip rašai,  Tavo „spausdinimo poreikiai yra nedideli“, tai ...mudviejų samprata apie tą „dydį“ labai skiriasi :-)
Nors dabar, kai pasižiūrėjau aprašymus ir atsiliepimus apie jį, ir pats nusipirkčiau (jei neturėčiau jokio).

--
Žinoma, būtų gerai, kad čia pareikštų savo mintis žmonės, nors kiek susidūrę su spalvotų spausdintuvų priežiūra ir naudojimu (eksploatacija).
Pagrindinė marazinas Data 2007-10-05 17:24
Man tik kažkaip įdomu, ar niekas jų nepildo... Bandžiau pasižvalgyt po pildymo įmones (sinerta, šifras), tai už tonerių komplektą sumoki praktiškai tiek pat, kiek už naują spausdintuvą... Aišku, naujame niekada nebūna pilni toneriai (bent jau visada taip būdavo su naujais spausdintuvais), bet vistiek...
Pagrindinė - ski Data 2007-10-08 12:17
Jau turiu.

Pliusai:
Užima mažai vietos (mažiau nei senasis HP1200);
Gana tyliai dirba;
Patraukli išvaizda;
Daugiau nei pakankama kokybė (daugelį spaudinių darau draft kokybe, bet kol nepasakau, niekas net neįtaria :) )
Maža kaina.
36 mėnesių garantija.

Minusai:
Ilgas pasirengimo spausdinimui laikas;
Nedideli toneriai, todėl, spėju, savikaina bus didesnė :(

Vienok nesigailiu, daiktas pakankamai gerai tenkina mano poreikius.
Pagrindinė Valdas Data 2007-10-08 20:04
Čia - apie tą CLP-300?
Tuomet - aišku. Tačiau pastebėjau įdomų dalyką, kai paminėjai apie mažas tonerių talpyklas: gal dėl to ir kaina nedidelė, nes norima „atsiimti“ per tonerių pirkimą. Panaši situacija, kaip su rašaliniais spausdintuvais... :/
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Spalvinis Samsung lazeris

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill