Jūs neprisijungęs
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Laptopo klavišas
- RMX Data 2009-08-13 17:14
Sveiki,
leidau lakstyt savo gyvūnėliui prie manęs, kol naudojausi kompu. Be reikalo. Pribėgęs jis išlupo kairįjį CTRL klavišą (vieną svarbiausių man). Mėginau dar sutvarkyt, bet galutinai sulaužiau, nulūžo dvi smulkios dalys, dabar klavišas nebesilaiko visai. Kompas - HP DV6000 serijos laptopas (kiek žinau, visi jie išoriškai vienodi, taigi turėtų tikt nuo visų šios serijos modelių). Skaičiau, kad šitos serijos kompai labai jau lūžta, dėl to eina dalimis, tai gal kasnors norėtų man tą klavišą suveikt, o gal galima kaipnors iš kokios parduotuvės nusipirkt? Tokį daiktą galima ir paštu atsiųst manau, tai miestas kaip ir nesvarbus. Dėl kainos susitartume.
Pagrindinė - Meisteris Data 2009-08-13 17:35
Berods galėsiu čia pagelbėti, man tik reikia apsilankyti omgemoje, tenai mačiau bent keletas tokių mėtėsi, tad bereiks tik suderinti su tam tikrais asmenim :) Tad užsuk čia rytoj vakare, tada galėsiu tiksliai pasakyti kas ir kaip ;)
Pagrindinė - RMX Data 2009-08-13 17:42
Malonu, lauksiu atsakymo :)
Beje, kaip supratau yra 3 tipų tvirtinimo mechanizmai šitokiem laptopam, manasis yra būtent šitoks: http://www.laptop-keys.com/images/HP%20Style%20C%20complete.jpg
Pagrindinė Aivurn Data 2009-08-14 13:36
Buvau ir aš savo Lenovo taip sulaužęs f klavišą bevalydamas, gerai kad sutapo jog sekančią dieną klaviatūra sugedo, garantinis keitė ir problemos neliko. Gan greit lūžta, jei neteisingai bandai išlupti, ką gyvūnėlis ir padarė :lol:
Pagrindinė - Meisteris Data 2009-08-14 17:11
Na dėl tų klavišų šiandiena nepavyko nieko gero suderinti, kadangi neradau žmogaus su kuriuom reikėtų kalbėti, tad teks atidėti šį reikalą iki pirmadienio :(
Pagrindinė RMX Data 2009-08-14 20:48
Nieko, palauksiu, džiaugiuosi, jog išvis rūpinies :)
Pagrindinė anamnesis Data 2009-08-15 02:32

> manasis yra būtent šitoks:


Tvirtinimo būdas labai panašus (mechaniškai - beveik identiškas) į naudojamą Logitech UltraX klaviatūrose. Jeigu negausi klavišo atskirai - dar lieka nedidelis šansas pritaikyt iš ultrax'o.

Dar gali čia klustelt.
Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Aparatinė įranga / Laptopo klavišas

Powered by mwForum 2.29.6 © 1999-2015 Markus Wichitill